Login

e-ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ: Πιστοποιητικά - Συνδρομή - Επιχειρηματικός Κατάλογος

ΕΥΚΟΛΑ & ΓΡΗΓΟΡΑ


ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ Ε.Ε.Π








                           
                             

Έντυπη Έκδοση - Αρχείο















Βρίσκεστε εδώ >Αποτελέσματα Εκλογών 2006

Αποτελέσματα Εκλογών 2006

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

Στις εκλογές του Επιμελητηρίου κατά την 4η και 5η Ιουνίου 2006 ανά συνδυασμό


ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ

ΕΔΡΕΣ

Επαγγελματική Συνεργασία 

κ. Γεώργιος Μπενέτος

35

Ανεξάρτητη Κίνηση Επαγγελματιών Επιμ. Περιφέρειας Πειραιώς

κ. Ιωάννης Τσάκος

17

Συσπείρωση Αδέσμευτων Μικρομεσαίων επαγγελματιών (Σ.Α.Μ.Ε.) Νέες Δυνάμεις

κ. Ιωάννης Θεολογίτης

7

Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Επαγγελματιών

κ. Αννα Μπουλντούμη

1

Επαγγελματική Ενότητα

κ. Σάββας-Μιχαήλ Φουστανέλας

1

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1.

ΜΠΕΝΕΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

Επικεφαλής

2.

ΜΙΧΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

του

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

3.

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

του

ΙΟΡΔΑΝΗ

 

4.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

5.

ΜΩΡΟΓΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

6.

ΧΑΜΑΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

7.

ΚΟΥΚΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

συζ.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

8.

ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

9.

ΒΙΔΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΙΩΑΝΝΗ

 

10.

ΛΙΑΓΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

συζ.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

11.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΣ

του

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

*

12.

ΜΑΥΡΟΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

*

13.

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

14.

ΛΟΥΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

του

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

15.

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

του

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

16.

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

του

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

17.

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

18.

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΣΩΚΡΑΤΗ

 

19.

ΜΑΡΚΟΥΛΙΔΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

*

20.

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

ΠΑΥΛΟΥ

*

21.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

*

22.

ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

του

ΠΑΥΛΟΥ

 

23.

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

*

24.

ΜΠΕΝΕΤΟΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

*

25.

ΧΑΛΟΥΛΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

26.

ΜΟΥΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

του

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

*

27.

ΖΟΓΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

*

28.

ΚΑΖΩΝΗΣ

ΒΙΚΤΩΡ

του

ΑΛΕΞΙΟΥ

*

29.

ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

*

30.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

*

31.

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

32.

ΣΑΜΑΡΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

του

ΠΕΤΡΟΥ

 

33.

ΔΙΒΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

*

34.

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΠΕΤΡΟΥ

*

35.

ΑΛΟΓΑΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

*

 

* Κατόπιν Κληρώσεως

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΕΠΙΜ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1.

ΤΣΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

Επικεφαλής

2.

ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ-ΑΝΔΡΕΑ

 

3.

ΜΙΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

4.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

5.

ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

του

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

6.

ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΙΩΑΝΝΗ

 

7.

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ

ΕΛΕΝΗ

συζ.

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

8.

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

9.

ΒΕΡΓΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

10.

ΤΣΙΓΚΟΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

11.

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

του

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

12.

ΚΟΝΤΙΖΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

13.

ΜΠΟΥΡΟΥΤΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

συζ.

ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

14.

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

15.

ΚΟΤΣΩΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

του

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

16.

ΜΙΣΥΡΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

του

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

17.

ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

του

ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΔΕΣΜΕΥΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ Σ.Α.Μ.Ε. - Νέες Δυνάμεις

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1.

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

του

ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Επικεφαλής

2.

ΜΠΗΤΡΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

του

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

3.

ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

του

ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

4.

ΠΑΤΙΣΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

του

ΛΥΜΠΕΡΗ

 

5.

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

του

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

6.

ΓΕΡΟΝΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

του

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

7.

ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

συζ.

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1.

ΜΠΟΥΛΝΤΟΥΜΗ

ΑΝΝΑ

συζ.

ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Επικεφαλής

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

1.

ΦΟΥΣΤΑΝΕΛΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ

του

 ΙΩΑΝΝΗ

Επικεφαλής



 

  

Αναζήτηση


Ασφάλιση

Αγορανομικές Διατάξεις

Λοιπά

Δελτία Τύπου